מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - ביטוח ביטול אירוע

ביטוח ביטול אירוע – הביטוח שלא הכרתם

המצב המיוחד אליו נקלע העולם בשבועות האחרונים, הוביל גל ביטולי אירועים בהם נוכחות קהל גדולה, ואת רובם אנחנו מכירים – יורו 2020, אולימפיאדת טוקיו ועוד אירועי ספורט ותרבות
רבים ברחבי העולם. ביטול אירועים מסדר גודל אלו מוביל להפסדי ענק למארגנים, ולצורך כך רובם מבטחים את עצמם בפוליסת ביטוח ביטול אירוע.
בבואנו לרכוש פוליסה זו, אנחנו בודקים מהם הסיכונים אשר יכולים להוביל לביטוח האירוע. ניתן לבטח ההוצאות הקבועות אשר יוציא מפיק האירוע (לדוגמא : שכר עובדים, שכירות מקום, ציוד וכדומה), וכן את ההוצאות המשתנות. כיסוי בגין אובדן רווחים גם הוא חשוב, ומשתנה מאירוע לאירוע בהתאם לאופי ההפקה.
הסיכונים אליהם חשופים המארגנים יכולים להיות : שריפה, מלחמה, נזקי טבע, עיכוב טיסה של האומן אשר ימנע ממנו הגעה, וגם מגיפות ומחלות. עד לאחרונה היה מקובל לקנות ביטול חריג מגיפות, אולם מגיפת הקורונה הובילה לביטול סעיף זה בפוליסות החדשות, כמובן עקב הסיכון הרב והחשש הגדול בעת התפרצות המגיפה, וחוסר הודאות לגבי השפעותיה והיכולת להתמודד איתה ולקיים אירועים רבי משתתפים. סעיף מעניין נוסף בפוליסת ביטוח ביטול אירועים הוא אבל לאומי, שכן אירוע יכול להיות מתוכנן חודשים רבים מראש, וחלילה להתבטל את סמוך למועד האירוע יוכרז אבל לאומי.
זה המקום לציין כי הפוליסה בנויה בצורה מאוד הגיונית. הביטוח יכסה כל אירוע פתאומי ולא מתוכנן, אבל לא יכסה מספר אירועים, די הגיוניים, שיופיעו מראש ברשימת החריגים בפוליסה, לדוגמא : הפרת חוקים או פעולה בניגוד לתקנות, קושי כלכלי של מארגן האירוע, רשלנות רבתית, שערי מטבע ועוד מספר דוגמאות מגוונות. בבואנו לרכוש פוליסה זו, אנו נגדיר עם מארגן האירוע את הסיכונים, החריגים, והאפשרויות העומדות בפניו, על מנת שנוכל לגדר באופן מלא ולקבל את מלוא הפיצוי בקרות מקרה ביטוח.
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

הפקתם אירוע חדש והגיע הזמן לבטח אותו ?
לא בטוחים אילו כיסויים יש להוסיף בפוליסה ובאילו חריגים לטפל ?


לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
וכבר ממחר תוכלו להנות מהשקעות בהתאמה אישית, בניהול מקצועי ובדמי ניהול אטרקטיביים.
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous