מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - ביטוח תאונות אישיות - כל מה שחשוב לדעת

ביטוח תאונות אישיות - כל מה שחשוב לדעת

הגיע הרגע והחלטתם שביטוח תאונות אישיות נכון עבורכם. בגדול, אנחנו מסכימים.
מדובר על ביטוח שחלק גדול מאיתנו חייב אותו כאחד הביטוחים הראשונים בתיק.
למי מומלץ לרכוש ביטוח ביטוח תאונות אישיות ? התשובה לשאלה די פשוטה. האם יגרם לכם נזק כספי במקרה של תאונה ? אם עניתם כן, אתם רוצים את הפוליסה הזו.
ניקח לדוגמא מעצב שיער. במידה וישבור אצבע או יד, האם יגרם לו נזק כספי ? בהחלט. כיוון שלא יוכל לעבוד מיד לאחר התאונה, ובכך יפסיד השתכרות של מספר שבועות. כאן תכנס לתמונה הפוליסה, ותשלם למבוטח פיצוי בגין שבר, וגם פיצוי שבועי בגין אובדן הכנסה. סכומי הביטוח יקבעו על ידנו במועד ההצטרפות, והפיצוי בגין שברים יכול לנוע בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים. ראוי כמובן לקבוע את הפיצוי בהתאם לשכר של המבוטח.
 
מה עוד כולל הביטוח ?
בפוליסות המעודכנות נהוג למצוא כיסויים עבור : פטירה עקב תאונה, נכות עקב תאונה, שברים, כוויות וסיעוד עקב תאונה, וכן פיצוי יומי עקב אשפוז בבית חולים.
סכום הביטוח הבסיס נקבע בדרך כלל בין 100,000 ₪ ל- 500,000 ₪, וזהו הסכום שישולם במקרה של פטירה או נכות מלאה וצמיתה. מסכומים אלו נגזרים באחוזים יתר סעיפי הפיצוי.
 
מה שונה ביטוח תאונות מביטוח בריאות ?
ביטוח הבריאות שלכם ידאג לכם במקרה של צורך בניתוח, השתלה או תרופה שאינה בסל הבריאות.
השיפוי מביטוח הבריאות נקבע בפוליסה ובהתאם לאירוע, לדוגמא : אם אתם מבצעים יעוץ עם רופא פרטי בעלות של 1,000 ₪, אז חברת הביטוח תחזיר לכם את הסכום ששולם לרופא, בניכוי השתתפות עצמית. לעומת זאת, ביטוח תאונות אישיות הוא פוליסה מסוג פיצוי, ובמקרה של נזק מתאונה לפי סעיפי הפוליסה, תקבלו העברה בנקאית מחברת הביטוח על הסכום בו ביטחתם, ללא צורך בהוכחת מימוש הכסף לטיפול רפואי.
 
האם הפוליסה תופסת בכל העולם ?
כן, ביטוח תאונות אישיות פעיל בכל רגע, 24/7, ובכל מקום בעולם. בין אם קרתה תאונת סקי, ובין אם החלקת בבית, אנחנו נממש את ביטוח התאונות באופן מהיר מאוד.
 
כמה זה עולה ?
ובכן, כך וכך. ביטוח תאונות יעלה בהתאם לצורך ובהתאם לתקציב שלכם. ניתן להצטרף לביטוח על ידי קביעת סכום הביטוח, נניח 400,000 ₪, או על ידי תקציב חודשי קבוע, לדוגמא – 120 ₪ לכל המשפחה. ובהתאם לתקציב זה אנחנו נסקור את כל חברות הביטוח בישראל, ונמצא לכם את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם.
 

הגיע הזמן לשמור על המשפחה ?

גם לכם חשוב ביטוח תאונות אישיות ?

לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
וכבר ממחר תוכלו להנות מהשקעות בהתאמה אישית, בניהול מקצועי ובדמי ניהול אטרקטיביים.
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter