מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - גיבויי

ביטוח נסיעות לחו"ל

ההתרגשות מתחילה ? נהדר..
מתחילים להרגיש כבר את אווירת ה- DUTY FREE ?
אז הנה מגיעה לה החופשה לה חיכינו זמן רב..
כרטיסי טיסה ? יש
מלון ? יש
אז בואו נדבר על הדבר החשוב ביותר להבטחת טיול בטוח ושקט.
בין אם אתם בדרך לחופשה משפחתית ביער השחור, או אולי בדרך לחופשת בטן גב בתאילנד.. וגם אם אתם בדרך עם כל המשפחה לחופשה מרתקת בארה"ב, או אולי לסופ"ש רומנטי בפראג עם אהובכם.. לא משנה לאן טסים, תמיד צריך לדאוג לביטוח נסיעות לכל בני המשפחה והמתאים לאופי הטיול וליעד הטיסה.
 
ריכזנו עבורכם מידע חשוב לקראת הטיול :
 
האם צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל אם יש לי ביטוח בריאות בישראל ?
בהחלט כן. ביטוח הבריאות בישראל, בין אם פרטי ובין אם קופת חולים, הוא עבור טיפולים בישראל (או טיפולים מתוכננים מראש בביטוח הפרטי), ואינם מכסים אירועים רפואיים בלתי צפויים בחו"ל (כגון : תאונה או ניתוח חירום).
 
בשנת 2015 שולמו תגמולי ביטוח של 236,174,000 ₪ ל- 47,797 איש. כן, קראתם נכון.. הטיול של כמעט 50,000 משפחות ניצל כי הם החליטו חכם ועשו ביטוח נסיעות איכותי לחו"ל. בשנת 2016 חלה עליה (גם כי עם ישראל טס יותר בכל שנה), ושולמו תגמולים של 248,030,000 ₪ ל- 52,313 בודדים / משפחות.
 
מתי צריך לעשות ביטוח נסיעות ?
מומלץ לעשות את הביטוח מיד עם הזמנת כרטיסי הטיסה. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה גם מקרה בו המבוטח לא יכול לטוס עקב מקרה חירום בארץ, ולכן מומלץ להצטרף לביטוח זמן רב מראש.
 
האם כדאי לעשות את ביטוח הנסיעות החינמי של כרטיס האשראי ?
טוב, אתם הרי צרכנים נבונים (עובדה שאתם גולשים באתר זה וקוראים מאמר זה), ולכן אתם בטח כבר יודעים שמה שמקבלים בחינם – שווה.. נו טוב, חינם. וכשאנשים חכמים אמרו בעבר שאין ארוחות חינם, אז הם צדקו. כדי להבין מדוע צריך ביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברת ביטוח, נבחן שני מקרים רפואיים שיתכן ותזדקקו במהלך הטיול. הראשון הוא פינוי לבית חולים. בצפון אמריקה עלות יום אשפוז הוא כ- 4,000$, וביקור בחדר מיון הוא כ- 8,000$. ביטוח חינמי מכסה לכם בערך רבע מזה. זאת אומרת שאם חלילה תצטרכו בדיקה או אשפוז בבית חולים, תצטרכו להשלים
מכספכם, באופן מידי וישירות לבית החולים – אלפי או עשרות אלפי דולרים. וזה מצב שאף משפחה ישראלית לא ערוכה להיות בו. במקרה השני, נבדוק מה יקרה אם תצטרכו ניתוח אפנדציט, לכאורה פשוט ?
במקרה זה תצטרכו להפרד מכ- 25,000$. לא נעים בכלל. 
 
מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל ?
עיקרי הפוליסה הם כיסוי למצב רפואי, נזק או אובדן של מטען, וכיסוי למקרה של דחיה או ביטול.
 
 
האם צריך לבטח את המטען שלי ?
תראו את הנתון הבא – בכל שנה אובדות כ- 22 מיליון (!!) מזוודות במהלך טיסות. מדובר על ממוצע של כ- 7 מזוודות ל- 1,000 נושאים. כלומר ניתן לומר שסטטיסטית, בטיסה שלכם – מישהו יאבד מזוודה. ולצורך כך נועד כיסוי למטען של ביטוח הנסיעות שלכם. לא נעים לנחות בחו"ל ולגלות שהמזוודה טסה ליעד אחר. חברת הביטוח תשלם לכם עבור רכישה של ציוד חדש, ובמקביל הציוד שלכם יגיע אליכם לאחר מספר ימים.
 
 
מה חשוב לעדכן לפני רכישה של הביטוח ?
יש לעדכן לגבי מצב רפואי קיים, כגון : נטילת תרופות, ניתוחים לאחרונה, הריון וכד'. יעד הטיול ואופי הטיול חשוב מאוד כדי לדעת מה רמת הסיכון. במידה ואתם מתכננים ספורט אתגרי (טיול ג'יפים, רפטינג וכד) יש לרכוש ביטוח בהתאם, וגם אם מתוכננת לכם חופשת סקי מקסימה, יש להתאים את הביטוח כך שכל בני המשפחה והחברים יהיו מכוסים במידה של פגיעה או פציעה עקב הגלישה.
 
 
איך מצטרפים לביטוח נסיעות לחו"ל ?
ניתן להצטרף און ליין באמצעות תהליך פשוט שאורכו מספר דקות – כאן או באמצעות השארת פרטים כאן, על מנת להצטרף באמצעות שיחה טלפונית עם נציג.
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld