מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - האם אלטשולר שחם איבדו את הכתר ?

האם אלטשולר שחם איבדו את הכתר ?

את בית ההשקעות אלטשולר שחם כולנו מכירים. מבית השקעות צנוע שהוקם בשנת 1990, צמחה החברה להיות בית ההשקעות המוביל בישראל. אבל בחודשים האחרונים החלו להישמע קולות חדשים. לאחר שנים רבות של הובלה בתשואות, פתחה אלטשולר שחם את שנת 2021 בירידה בתשואות, הנובעת בעיקר ממספר השקעות לא מוצלחות בסין. אולם האם זה אומר שהם איבדו את הכתר ? האם מנהלי ההשקעות המוצלחים בישראל בשנים האחרונות כבר לא מצליחים להשיג תשואה עודפת לעמיתים שלהם ?

זה המקום להזכיר – סוכנות הביטוח מישורים היא גוף פרטי ואובייקטיבי, שעובד מול כל חברות הביטוח ורוב בתי ההשקעות בישראל. בבדיקת רשות שוק ההון, שגם פורסמה בעיתון גלובס, אנו נמצאים בין 6% מסוכנויות הביטוח האובייקטיביות בישראל, עם מגוןן ההצעות הרחב ביותר עבורכם. ולכן קל לנו לבחון את החברות בצורה אובייקטיבית.
בשנה האחרונה, אנו רואים כי חברות חזקות עוקפות את אלטשולר שחם בתשואות קרנות ההשתלמות. אפשר לראות בתשואות הבולטות את כלל, אקסלנס, אנליסט, מור ועוד כמה כוכבים. יחד עם לטווח ארוך, התחרות עדיין צמודה. מדד שארפ, המודד את הסיכון בהשקעות, מציב את אלטשולר שחם גבוה מעל המתחרות ובפער גבוה.

בשורה התחתונה – אנחנו מקבלים את החלטות ההשקעה בשיתוף איתכם, וממליצים לאחר בירור צרכים ובדיקת התמונה הכוללת. אם עדיין לא ביצענו ביחד בדיקה של תיק הפנסיה שלכם, כולל קרנות ההשתלמות והביטוח הפרטיים, אז כנראה שהגיע הזמן. התהליך דיגיטלי, אישי ומהיר, ובסופו תוכלו לקבל את תיק הפנסיה והביטוח המתאים ביותר עבורכם.
להלן תשואות קרנות ההשתלמות מתוך אתר גמלנט :
 
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

הגיע הזמן לעשות סדר בפנסיה שלכם ?

לא בטוחים כמה כסף יהיה לכם בפנסיה והאם המשפחה מוגנת היום ?

לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
וכבר ממחר תוכלו להנות מהמלצות אובייקטיביות בתכנון הפיננסי שלכם
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous