מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - הדו"ח השנתי הגיע - מה כדאי לדעת ?

הדו"ח השנתי הגיע - מה כדאי לדעת ?

בימים אלו אתם מקבלים לתיבות הדואר או לתיבות המייל שלכם את דו"חות שנת 2020 עבור כל הקופות שלכם – קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קרן השתלמות, גמל להשקעה, ביטוחי בריאות ועוד..
יש במדינת ישראל מן אמרה שגורה שטוענת שאף אחד לא פותח את הדו"חות. אבל אני יודע שאתם כן פותחים. כי אתם לקוחות שלנו ואתם יודעים ומבינים מה חשוב. 
אז הנה מה נקודות שכדאי לבדוק בדו"ח השנתי שלכם :
  1. הפקדות חודשיות – הדו"ח מפרט את ההפקדות שאתם ביצעתם, ואם זה חיסכון פנסיוני, את ההפקדה שהמעסיק העביר. חשוב לראות שבדו"ח מופיעים כל החודשים בהם עבדתם. בשנת 2020 יתכן והיו לכם חודשי חל"ת, לכן יש לבדוק, ובמידת הצורך לפנות למעסיק לבירור.
  2. כמה כסף צברתם עד היום – לא משנה מה הגיל שלכם, תמיד זה זמן טוב לחשב האם הכסף שחסכתם עד היום, בתוספת מה שאתם אמורים לחסוך בשנים עד לפרישה, יספיק כדי לעמוד בקצבה שאתם מצפים לקבל. זה הזמן לבדוק, ולקבל החלטות ולשפר. רוצים לדעת כמה כסף יהיה לכם בפנסיה ? פנו אלינו, יש לנו סימולטור מיוחד לנושא זה.
  3. מה הם דמי הניהול בקופה – בטבלה של דמי ניהול, רשומים לכם דמי ניהול באחוזים או בשקלים, אותם שילמתם במהלך כל שנת 2020. חשוב לראות שאלו דמי ניהול סבירים ומתאימים לאיכות הקופה.
  4. מה התשואה שהשיגה הקופה – שנת 2020 הייתה שנה מרתקת מאוד בשוק ההון. היא התחילה בירידות חדות במהלך הרבעון הראשון, אולם מסוף חודש מרץ, שוק ההון, והכסף שלכם ביחד איתו – טסו גבוה ! תביטו טוב בסכומי הכסף שנצברו לכם החל מחודש אפריל 2020. אתם תופתעו לטובה. בניתוחי התיקים שעשינו עד כה במהלך שנת 2021, ראינו לקוחות רבים שהרוויחו בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, רק מניהול נכון של הקופה – בחברה הנכונה ובמסלול הנכון.
  5. מהו מסלול ההשקעה שלכם – הכסף שלכם מושקע בשוק ההון. קיימים מספר מסלולי השקעה, החל מרמת סיכון סולידית ונמוכה מאוד, ועד למסלול עם חשיפה גבוה למניות. מה מתאים לכם ? לכל אחד מאיתנו יש העדפות שונות, וחשוב להחליט מהו המסלול הנכון עבורכם גם בהתאם לגילכם. ככל שאתם מתקרבים לגיל פרישה, כדאי מאוד להקטין חשיפה. מצד שני, אם אתם צעירים – מסלולי מניות יהיו כמעט תמיד הפתרון הנכון. בנוסף, השנה נכנסו גם מסלולי השקעה חדשים, כדוגמת מסלול עוקב מדד סנופי 500 ו גדולים הסיכויים שהוא יהיה המדד המוביל בתשואות
  6. האם הכיסוי הביטוחי מתאים לכם ? האם קרן הפנסיה במסלול שארים ונכות התואם למצבכם האישי ? אולי השנה התחתנתם, או נולד ילד נוסף בשעה טובה ? האם ביטוח הבריאות שלכם מעודכן בהתאם  לרפורמה שבוצעה בשנים האחרונות בענף הבריאות ? זה הזמן לבדוק האם הכיסוי הביטוחי תואם לצרכים שלכם ושל המשפחה.
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

הגיע הזמן לעשות סדר בתיק הביטוח והחסכון ?

רואים חיובים בכרטיס האשראי ולא בטוחים מה הביטוח הזה נותן לכם ?

לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
וכבר ממחר יהיה לכם תיק מסודר, ושקט נפשי.
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous