מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - החלה עונת הדו"חות מחברות הביטוח

החלה עונות הדו"חות

אז חודש אפריל הגיע, והגיע עת הדוחות השנתיים. תיבת המייל או תיבת הדואר שלכם התמלאה בשבועות האחרונים במכתבים מכל החברות בהן אתם מחזיקים ביטוח או חסכון – קרן פנסיה, קרן השתלמות, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד. הדוחות אותם אתם מקבלים בימים אלו מציגים סיכום של הנתונים לשנת 2019. שנה זו היתה מצוינת בשוק ההון, והגיע לאחר מפולת קטנה בשווקים אותה חווינו ברבעון האחרון של שנת 2018. בשנת 2019 השיגו קרנות הפנסיה וקרנות ההשתלמות שלנו תשואות יפות הנעות סביב 10%-15%.אך ראשית – המעטפה (או המייל). נא הקפידו לפתוח ולקרוא את החומר אותו אתם מקבלים. אם זה סינית עבורכם, אנחנו כאן בשבילכם.
 איזה מידע תקבלו מהדו"ח ?
הדו"ח השנתי מקרן הפנסיה שלכם יכלול את כל הנתונים האישיים הרלוונטיים שלכם, וזה המקום לבדוק האם יש צורך בעדכון נתונים – כתובת, מצב משפחתי, טלפונים ועוד.
בנוסף לנתונים האישיים, תופיע טבלה קצרה ובו ריכוז הנתונים שלכם בקרן הפנסיה – כמה כסף צברתם עד היום, מהי הקצבה הצפוי מסכום זה, מהי פנסיית השארים ומהי פנסית הנכות.
בדו"ח תמצאו פירוט של צבירת הכסף איתו התחלתם את השנה, פירוט ההפקדות החודשיות, דמי ניהול, תשואה על הכסף והצבירה בסוף השנה. חשוב לעבור על כל הפרמטרים ולראות שהם תואמים לצרכים שלכם. ושוב – לא מסתדר ? אנחנו כאן בשבילכם.
דמי ניהול ותשואה הם שני מרכיבים חשובים בקרן הפנסיה שלכם, וחשוב לחסכון בקרן פנסיה אשר יודעת לתת תשואה גבוהה מצד אחד, ודמי ניהול אטרקטיביים מצד שני. הקפידו כי מסלול ההשקעות של הקרן תואם לגילכם ואופק החסכון שלכם. הכספים של כולנו מנוהלים בשוק ההון, אבל באותה הצורה. נהוג כי לחוסכים הצעירים יהיה מרכיב מנייתי גבוה יותר בתיק, וככל שתתקרבו לגיל הפרישה, ראוי כי מסלול ההשקעות יהיה סולידי יותר.
גם הדו"חות השנתיים של ביטוחי הבריאות והחיים יהיו זהים. לצד הפרטים האישיים שלכם, יופיעו כל הפרטים הרלוונטיים – מספרי פוליסות, סוג הביטוח, תאריך תחילת הביטוח, תשלום הפרמיות לאורך השנה וכמות הכיסויים הביטוחיים וסכומי הפיצוי.
 
אז מה עושים עם כל המידע הזה ?
קוראים, מתייעצים, מתכננים. כל המידע שקיבלתם בדו"חות אלו הוא מידע חשוב. הוא חשוב לכם לעכשיו (כיסויים ביטוחים למקרה אירוע לא צפוי) והוא חשוב לעתיד – זו הפנסיה שלכם, גם אם היא נראת רחוקה, וכל תכנון נכון עכשיו, יכול להוסיף לכם מאות או אלפי שקלים בחודש בפנסיה.
 
 
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

רוצים גם אתם לנהל חכם את החסכונות שלכם ? לבדוק שקרן ההשתלמות שלכם טובה מספיק
ובדמי ניהול אטרקטיביים ?
עדיין חוסכים בבנק ומעוניינים לשדרג את החסכון לקופה טובה ביותר ?


לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
וכבר ממחר תוכלו להנות מהשקעות בהתאמה אישית, בניהול מקצועי ובדמי ניהול אטרקטיביים.
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous