מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - חדש ! שירות חדש לטיפול במחלת הסרטן
דף הבית >> בריאות וסיעוד >> חדש ! שירות חדש לטיפול במחלת הסרטן

חדש ! שירות חדש לטיפול במחלת הסרטן

בשורה אמיתית וחדשה : שירות רפואי חדש וייחודי מסוגו בעולם המאפשר ברגע הקשה של אבחון מחלת הסרטן, טיסה לבית חולים מוביל בבוסטון לטובת ביצוע בדיקות מקיפות לצורך קבלת אבחון אונקולוגי מדויק, יעוץ רב תחומי מהטובים בעולם ובניית תכנית מומלצת לטיפול ממוקד מטרה בהתאמה אישית.
 
אחד מכל שני גברים, ואחת מכל שלוש נשים יחלו בסרטן !
אבל יש מה לעשות.
לצד הנתון המפחיד הזה, חלה התקדמות רבה בחקר הסרטן בשנים האחרונות, וניתן לומר בוודאות רבה כי גילוי מוקדם ביחד עם אבחון מקיף ומדויק, ותכנית טיפול אישית – יכולים לשפר באופן דרמטי את סיכויי ההחלמה.
 
את השירות החדש מספקת חברת HEALTHCAST, וסוכנות הביטוח מישורים היא בין הראשונות בישראל לקיים שיתוף פעולה עם החברה בקרב לקוחותיה.
 
לפניכם מידע מפורט באדיבות HEALTHCAST בנוגע לשירות החדשני ומציל החיים : 
 
עד כמה הסרטן קטלני ?
מחלת הסרטן נחשבת לרוצח הקטלני בעולם, בפער משמעותי מכל המחלות האחרות.
 
מה המצב בישראל ?
בישראל הסרטן אחראי ללמעלה מ- 25% מסך מקרי המוות.
אחד מכל 4 נפטרים.
למצער, בכל שנה נפטרים בישראל מסרטן - יותר אנשים מאשר כל חיילי צה"ל שנהרגו במלחמות ישראל מיום הקמתה ועד היום !
 
ומה צופן העתיד?
מחקרים חדשניים מצביעים על כך שבהתחשב בתוחלת החיים וסגנון החיים בעולם המערבי – אחד מכל שני גברים ואחת מכל שלוש נשים יחלו בשלב כלשהו של חייהם בסוג אחד לפחות של סרטן.
האם המצב עד כדי כך מדכא?
ממש לא! נהפוך הוא! עולם הרפואה עבר מהפך אמיתי בשנים האחרונות, וברוב המקרים כל אחד יכול לשפר משמעותית את סיכויי ההישרדות וההחלמה מהמחלה - כל שנדרש הוא לנהוג באחריות! 
 
במה תלוי שיפור סיכויי ההשרדות וההחלמה מהמחלה ?
 
ראשי התיבות – אית"ן : 
  1. אבחון מוקדם ומדוייק בטכנולוגיות חדשניות.
  2. יעוץ רב תחומי הבוחן את הממצאים בכפוף למחקרים עדכניים
  3. תכנית טיפול מקצועית לטיפול ממוקד בהתאמה אישית.
  4. ניהול המחלה, ליווי מעקב מקצועי אחרי תוכנית הטיפול וקבלת ייעוץ בצמתי החלטה.
 
ועד כמה שילוב ארבעת מרכיבי "איתן" באמת משפיע?
באופן שלא יאומן!!
נבחן , לדוגמא, את שני סוגי הסרטנים הנפוצים ביותר בעולם: סרטן השד אצל נשים וסרטן המעי הגס אצל גברים. בשני המקרים, מי שהקפיד על ”איתן" - והיה לו מזל לאבחן את הסרטן לפני התפשטותו, סיכוי החלמתו מהמחלה עולים על 98% !
(בתחום הסרטן הגדרת "החלמה" מקובלת היא טווח של 5 שנים מאז שגופו של מי שחלה וטופל – נקי מתאים סרטניים(
 
ומה על מי שלא זכה להקפיד על "איתן" ?
 כאן התמונה עגומה הרבה יותר.... כ75% מהנשים שחלו בסרטן השד ימותו בטווח של 5 שנים, ולמעלה מ-80% מהגברים שחלו בסרטן המעי הגס ימותו באותו פרק זמן...
איזה פתרונות מציעה תעשיית הביטוח העולמית והישראלית?
פוליסת סרטן היא פוליסה די פופולרית גם בעולם וגם בישראל. בין אם כפוליסה נפרדת ובין אם כחלק מפוליסת "מחלות קשות" . בשני המקרים – היה ואובחן המבוטח כחולה סרטן – הוא יקבל סכום ביטוח מוסכם. (ממוצע סכום הביטוח בפוליסות אלה אינו גבוה במיוחד(
 
ואיך המבוטח אמור לנצל את סכום הביטוח למטרה לה נועד?
למאובחן אין בדרך כלל לא את הידע ולא את הכישורים איך לנצל את סכום הביטוח שקיבל באופן האופטימלי למטרה שלשמה יועד: להגדיל את סיכויי החלמתו ולקבל החלטות מושכלות בזמן אמת. ברב המקרים החלופה היחידה שעומדת בפני המאובחן שאך לפני ימים ספג את מהלומת הבשורה הקשה היא לשאול את מכריו במעגלים הקרובים את השאלה הקלאסית: "מי הרופא הכי טוב בארץ לסוג הסרטן שלי ?"

אז היכן הבעיה?
סביר שהמאובחן יקבל כמה שמות של רופאים מומלצים, ימצא מאות אתרי אינטרנט ויבזבז הן את המשאב היקר ביותר של מי שאובחן כחולה סרטן – הזמן, והן חלק משמעותי מסכום הביטוח שקיבל, כדי להיפגש עם כמה מהרופאים המומלצים. רופאים אלה אינם מסונכרנים ביניהם, ובהתחשב בטווחי האבחון האפשריים ובעיקר – בחלופות הטיפול המומלצות במחלת הסרטן – סביר שכל רופא ייתן לו תשובה שונה בין אם בהקשר לאבחנה ובין אם בהקשר לתכנית הטיפול המומלצת. ואחרי שהמאובחן בזבז גם את הזמן וגם את הכסף – הוא עלול למצוא עצמו עם יותר סימני שאלה מאשר בתחילת התהליך.....
 
אז מה הפתרון?
השירות החדש מהווה פתרון יעיל, חשוב וזמין. על בסיס שת"פ ראשון מסוגו בעולם בין שלושת מרכזי הסרטן של אוניברסיטת Harvard היוקרתית:
Farber-Dana
 Woman & Brigham
Mass. General 
השירות מעניק פתרון ייחודי למי שאובחן כחולה בסרטן, ותוך פרק זמן קצר ביותר, הנמדד בימים - מאפשר נגישות לחלק ממיטב מרכזי הסרטן בעולם לקבלת אבחון, יעוץ תכנית טיפול ממוקדת מטרה ובהמשך - ליווי מקצועי לניהול המחלה.
בתוך ימים מהרגע בו אובחן מנוי על כתב השירות כחולה סרטן הוא זכאי לפנות למוקד השירות לתיאום טיסה עם מלווה לאחד מבתי החולים של אוניברסיטת Harvard .
 לפני הנסיעה לארה"ב צוות מומחים ישראלי יכין את התיק הרפואי, יתרגמו וישלחו לבית החולים בחו"ל וכן ידריך את המנוי בדבר הליך השירות.
בבית החולים בארה"ב, למשך 7-4 ימים ובליווי רפואי צמוד , יעבור המנוי תהליך של הערכת מצב רפואי הכוללת:
ביצוע כל הבדיקות הרפואיות - הדמיה, פתולוגיה, גנטיקה ועוד
אבחון רפואי מקיף על ידי צוות רב תחומי
קבלת תוכנית לטיפול ממוקד בהתאמה אישית בנוסף, עם החזרה מארה"ב, במשך 24 חודשים, זכאי המנוי לפנות בצמתי החלטה לקבלת ייעוץ והכוונה כולל עד 4 ייעוצים מרחוק עם צוות המומחים בארה"ב.
 
ומי קבע שבתי חולים אלה ורופאיהם כה מעולים?
בארה"ב כ- 6,500 בתי חולים. המגזין היוקרתי     US NEWS AND WORLD REPORT   נוהג לדרג, מידי שנה, את כל בתי החולים האמריקאיים לפי תחומי ההתמחות השונים.
כל שלושת בתי החולים של אוניברסיטת  Harvard   מדורגים ב-7 המובילים (מתוך 6,500 ! )
בתחום הסרטן בארה"ב.
 
ואם, חלילה, הסרטן פגע בקטין?
אחד מבתי החולים של אוניברסיטת הרווארד, Farber-Dana , מדורג מזה שנים כבית החולים הטוב ביותר
בארה"ב – מספר 1 בתחום הסרטן לילדים. 
 
וכמה יעלה למנוי, מעבר לדמי המנוי ששילם, לקבל את השירות היה ואובחן כחולה סרטן ?
אפס ! אין השתתפות עצמית או תשלום מתחייב כלשהוא גם לא עבור הטיסות לארה"ב או השהות בה. חברת HealthCast  ומבטח המשנה שמגבה אותה אחראיים למלוא התשלום לבית החולים הן בגין כל הבדיקות, לרבות הדמיות (המתבצעות באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם) והן בגין הטיפול של הצוות הרפואי. במקרה הצורך – יכללו הבדיקות גם בדיקות גנטיות לצורך התאמה אישית של תכנית הטיפול לכל מטופל.
 
מעבר לשירות הרפואי – מה עוד נכלל בשירות ?
מימון מלא של כל הוצאות הטיסה של המנוי והמלווה שנבחר לבוסטון וחזרה, שהות במלון 5-4 כוכבים הסמוך לבית החולים, שירותי תרגום בעת המפגשים עם הצוות הרפואי בבוסטון, שירותי דת במקרה הצורך, שירות הסעה משדה התעופה ואליו ונציג מקומי שידאג לכל צורך.
 
כמה זמן אורך קבלת את השירות בבוסטון?
המנוי והמלווה שבחר צפויים לשהות בבוסטון בין 7-4 ימי עבודה (תלוי בסוג הסרטן) לצורך ביצוע כל הבדיקות הנדרשות, התייעצות צוות הרופאים לצורך מתן אבחון רפואי מקיף וקבלת תכנית מומלצת לטיפול ממוקד.
 
באיזה אחוז מהמקרים סביר או שהאבחון או שתכנית הטיפול שיוצעו ע"י בתי החולים של אוניברסיטת Harvard יהיו שונים מאלה שיקבל בבתי חולים אחרים?
"מאיו קליניק", בית החולים המפורסם המדורג גם הוא, מזה שנים, בשביעיה הפותחת של בתי החולים האמריקאיים בתחום הסרטן, פרסם לאחרונה נתון מובהק בעקבות מחקר פנימי שנערך במשך כמה שנים לגבי חולים שבקשו לקבל ב"מאיו קליניק" שירות דומה על בסיס פרטי ובעלויות שיכולות להגיע בקלות ל-6 ספרות בדולרים.
עפ"י המחקר, ב-88% מהמקרים!!! הצוות הרפואי של "מאיו קליניק" שינה או את האבחון או את תכנית הטיפול שהמטופל קיבל מרופאיו במקום מגוריו. ראוי לחזור על נתון זה: לכמעט 9 מכל 10 מטופלים שהגיעו לקבלת השירות – שינה הצוות הרפואי של "מאיו קליניק" או את האבחון, או את תכנית הטיפול, (או את שניהם......
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld

אז מה צריך לעשות כדי להצטרף ?
לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
והחל ממחר – כל המשפחה מוגנת ! והעיקר – שנהיה בריאים.
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
חובה לצפות מה קורה ברגע האמת