מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - כמה כסף שווים החיים שלנו ?
דף הבית >> מאמרים >> כמה כסף שווים החיים שלנו ?

כמה כסף שווים החיים שלנו ?

לאחרונה עולה מחדש על סדר היום נושא מימון התרופות שאינן בסל הבריאות. הנושא עולה למודעות הציבורית אחת לתקופה, ואני יכול להדגיש כי באופן אישי גם לקוחות החברה וגם לקוחות מתעניינים תמיד מציפים את הנושא בפגישות אשר מתקיימות בתקופות אלו.
ואכן, ראוי להדגיש כי זהו נושא חשוב מאוד לטיפול, וראוי למלוא תשומת הלב בקבלת ההחלטות בתא המשפחתי בנושאי הביטוח. בפגישות עם לקוחות אני באופן עקבי מקפיד כי לכל המשפחה יהיה כיסוי ראוי לתרופות שאינן בסל הבריאות. 
מדוע ?
כי תרופות הן רפואת העתיד. במקרים של טיפול בסרטן, מומחים מעריכים כי כימותרפיה תעלם מן העולם בתוך מספר שנים, והחולים יטופלו באמצעות תקופות ביולוגיות מותאמות גנטית אישית.
תרופות מצילות חיים הן העתיד, אולם ראינו לאחרונה בתקשורת מספר מקרים בהם ידם של החולים לא הייתה משגת לקנות את התרופה :
עדן טויזר חלתה בגיל 4 חודשים במחלת ניוון שרירים - SMA. למחלה קיימת תרופה מצוינת בשם ספינרזה. עלות התרופה היא 2.5 מיליון ש"ח לשנה, וקופת חולים אינה מממנת תרופה זו. בישראל יש 80 ילדים הסובלים ממחלה זו וצריכים את התרופה היקרה.
רוני אלברט בת 28, חולת סיסטיק פיברוזיס. היא זקוקה לתרופה בשם אורקמבי. עלות התרופה היא 70,000 ש"ח בחודש. ועדת התרופות דחתה את הכנסת התרופה לסל הבריאות, לכן רוני ועוד 45 חולים נאבקים מידי יום כדי להציל את חייהם.
אסתר קפלין חולה בסרטן השד, ותרופה בשם אייברנס יכולה להאט את התפשטות התאים הסרטניים. עלות התרופה היא 300,000 ש"ח בשנה. וגם היא לא תמומן על ידי קופת החולים.
אביעד דמרי בן ה- 17 חולה במחלת הדושן, שהיא מחלת ניוון שרירים קשה. עלות התקופה אקסונדיס 51 אשר יכולה להצילת את חייו, היא כ- 2 מיליון ש"ח בשנה. משפחתו נאלצת לבקש תרומות.
ניתן להאריך כמעט בודאות כי הבעיה רק תלך ותחמיר. הרפואה מתקדמת בצעדי גדולים, ומצליחה להאריך את חיינו ולפתח תרופות רבות, אולם תקציב סל הבריאות בישראל לא גדל בהתאם. לכן מידי שנה, מוצאים את עצמם עשרות אלפי חולים ללא תקציב לתרופות המתאימות להם.
מידע נוסף על תרופות שאינן בסל הבריאות, וסרטון חשוב מאוד לצפיה ניתן לקרוא בעמוד תרופות שלא בסל הבריאות

אז מה עושים ?
מה אם הילד שלכם יצטרך חלילה תרופה שעלותה מיליון שקלים בשנה ?
ביטוח בריאות לתרופות שאינן בסל הבריאות
הוא ביטוח שיתן מענה ברגעים החשובים האלו, ואם לכל החולים שצויינו מעלה היה את ביטוח הבריאות, ניתן לומר בסבירות גבוהה שהוא היה מציל את חייהם.
כמה עולה ביטוח תרופות לילד ?
7 שקלים.

כן. קראתם נכון. 7 שקלים יכולים להציל חיים.
לאדם מבוגר התעריף משתנה לפי גיל ונע בטווחים של כמה עשרות שקלים בלבד בחודש.
מעוניינים גם אתם להצטרף לאלפי המשפחות שכבר מבוטחות ויש להן שקט נפשי ?
משאירים פרטים בצד שמאל, וכבר ממחר המשפחה תהיה בטוחה יותר.


 
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter