מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - למה יש לנו שני סעיפי ביטוח תרופות בפוליסה

למה יש לנו שני סעיפי ביטוח תרופות בפוליסה ?

כשאתם מעיינים בטבלת הכיסויים בדו"ח ביטוח הבריאות שלכם, תוכלו לראות פירוט של כל אחד מהסעיפים, לדוגמא : ניתוחים בישראל, ניתוחים בחו"ל, השתלות וכדומה. אם תשימו לב, ברוב הפוליסות קיימים שני סעיפים של ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות. האם זו טעות ? אולי כפל ביטוח ? בהחלט לא. מדובר על שני סעיפים המשלימים אחד את השני, וזה המקום לפרט מה כל אחד מהם יתן לכם בעת מקרה ביטוח :
  1. הכיסוי הבסיסי נקרא תרופות שאינן בסל הבריאות. מטרת כיסוי זה לממן עבורכם בעת הצורך תרופה שאינה מסופקת על ידי קופת החולים שלכם. בדרך כלל מדובר על פיצוי של 1 מיליון ₪ ועד 3 מיליון ₪ לשנה, כך שסכום הביטוח בהחלט מספיק. הסעיף מורחב לכלול גם תרופות בהתוויה רפואית שונה ממה שאושר בישראל, תרופות יתום, ותרופות OFF LABEL.
  2. ההרחבה לסעיף מספר 1 נקרא "תרופות בהתאמה אישית" (בחלק מהחברות השם שונה). מדובר על כיסוי חדש יחסית שנכנס בשנים האחרונות, והוא מוגדר כיום שאחד החשובים בביטוח הבריאות שלכם, אם לא החשוב ביותר. כיסוי זה יאפשר לכם מימון תקופה שאינה כלולה בסל הבריאות או בביטוח הבסיסי, וניתן אישור לשימוש בתרופה על פי תקנות הרוקחים ובתנאי שרופא מומחה קבע כי תרופה זו יעילה לטיפול במחלה. בנוסף, תממן חברת הביטוח בדיקה גנומית, שתעזור לאפיין ולהתאים את הטיפול התרופתי לכל מקרה.
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

   עוד אין לכם ביטוח בריאות פרטי לשמירה על בטחון המשפחה ?

   הגיע הזמן לעשות סדר בתיק הביטוחי ?

   לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
   וכבר ממחר תוכלו לקבל את ביטוחי הבריאות הטובים בישראל
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous