מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - מהלך החיים שלך
דף הבית >> מהלך החיים שלך

מהלך החיים שלך

מתי בפעם האחרונה עצרתם לשאול האם הכל בסדר ?
האם עשינו את כל מה שצריך כדי לשמור על עצמנו ועל המשפחה ?

כי החיים הם מירוץ ארוך – צבא, לימודים, עבודה, חתונה, ילדים, שינויים רבים לאורך הדרך, אירועים רפואיים, שמחות, נכדים, פרישה ו....בואו נעצור שניה. אספנו עבורכם את הנקודות החשובות בחיים שבהן כדאי לפגוש את סוכן הביטוח שלכם, וביחד עימו לבחון את כל הביטוחים והחסכונות הקיימים, כדי לוודא שאכן מתאימים לנו.
איש עובד
מזל טוב ! בין אם זו עבודתכם הראשונה, ובין אם אם החלפתם מקום עבודה, חשוב לשבת עם סוכן הביטוח שלכם ולקבוע מה יהיה ההסדר הפנסיוני שילווה אתכם במהלך עבודתכם. מתי מתחילים לחסוך - מהיום הראשון או לאחר חצי שנה ? האם אתם זכאים לקרן השתלמות ? כמה כסף נחסכון בכל חודש ועם כמה כסף נגיע
לגיל פרישה ? על שאלות אלו ואחרות נענה במסגרת הפגישה שלנו.

עבודה חדשה

טבעות אירוסין
כן, היה אירוע מעולה. כולם דיברו עליו במשך שבועות..
כבר התרגלתם לומר אישתי / בעלי ? מהיום צריך לחשוב כפול.
לאחר החתונה חיינו משתנים, ואנו אחראים גם על בריאותו, פרנסתו ורכושו של החצי השני שלנו. לאחר החתונה כדאי שנבחן את ביטוח החיים שלנו ואת ביטוחי הבריאות שלנו. באופן טבעי בשנים הבאות יוקדש חלק מחיינו להרחבת התא המשפחתי, ולביטוחי הבריאות יש חלק גדול בשלב זה.

חתונה

ילדים

ילדים

הסבתא כל כך מתרגשת, ולדודה יש המון עצות כיצד לגדל ילדים.. מזל טוב אבא ואמא ! אז אחרי שתישנו קצת, צריך לתכנן נכון כדי להיות מוגנים. כיצד מצרפים את הילדים לביטוח הבריאות שלכם ? מהי הדרך הטובה ביותר לחסוך עבור לימודים / חתונה / דירה ?
מעגל עבודה

שינויים במשרה

אדם ממוצע עובד בין 30 ל-40 שנים. בעבר היה מקובל שאדם נכנס לעבודה בגיל צעיר, ופורש ממנה לאחר 35-40 שנים. מקובל לראות שכיום דור ה- X ודור ה- Y מחליפים עבודות אחת לכמה שנים. וכל החלפת עבודה משמעותה טיפול בנושאי הביטוחים שלנו – מה לעשות את קרן הפנסיה או ביטוח המנהלים אליו הפקיד המעסיק הנוכחי ? מה עושים במקרה של חופשת לידה או חופשה ללא תשלום ? האם במקרה של הגדלת משרה או הקטנת משרה יש חשיבות לשבת עם סוכן הביטוח ? בכל אירוע משמעותי, רצוי להפגש, לתכנן קדימה ולהתאים את הביטוחים שלכם למצב החדש.
מסירת דירה

רכישת דירה

תתחדשו ! אז עשיתם את הצעד הגדול, והחלטתם לשדרג את הדירה. וזה המקום לבשורות טובות – הנושא הפיננסי אינו נורא כל כך. לפני שמתחילים, חשוב להפגש עם איש מקצוע, רצוי יועץ משכנתאות פרטי, על מנת לתכנן נכון המשכנתא שתיקחו מהבנק. לאחר קביעת תמהיל המשכנתא הנכון והחלטה על הבנק המתאים, יש להפגש עם סוכן הביטוח על מנת למצוא את ביטוח המשכנתא המתאים ביותר עבורכם.
אירוע לב

אירוע רפואי

החיים שלנו מלאים אירועים משמחים, ולצערנו לעיתים גם אירועים פחות נעימים. בכל מצב של אירוע משמעותי במשפחה או שינוי או החמרה של מצב - כדאי לחשוב ולתכנן מה ההשפעה על המשפחה, על העבודה, ועל הנכסים שלנו. תכנון נכון וחשיבה קדימה יכולה לחסוך לכם כסף רב, ולמנוע נזקים עתידיים.
פנסיונר

לקראת פרישה

אחרי שנים רבות של עבודה, הגיע הזמן בו מתחילים לחשוב על הפנסיה. הזמן עם הנכדים, החופשות בחו"ל.. אבל לפני כן – יש לתכנן ולבנות נכון את מכלול הנכסים שלכם, כדי שיוכלו לשרת את כל המטרות שתגדירו. מומלץ כבר מגיל 55 לפנות לאיש מקצוע על מנת להתחיל להכין את התשתית הכספית לפרישה, לחשוב מה עושים עם כל קופה וכל חסכון. לקוחות שביצעו תכנון נכון ובשלב מוקדם, הגיעו בשקט נפשי למועד הפרישה, חסכו כסף בתשלום מיסים, ולא הופתעו מגובה הקצבאות והסכומים אותם קיבלו.
סוכן ביטוח

 ובאופן כללי – אחת לשנה

גם ללא התרחשות של אירוע מרכזי בחיינו, אנו ממליצים להיפגש עם סוכן הביטוח שלכם אחת לשנה. מטרת הפגישה תהיה לבדוק את כל הביטוחים והחסכונות, לראות מה השתנה משנה שעברה, האם יש מוצרים חדשים בעולם הביטוח אשר תואמים לצרכי המשפחה, האם חל שינוי בעבודה, נכסים או בריאות שיש להתייחס אליהם.
לכן – היו אחראים של החיים שלכם ושל יקיריכם, והקפידו אחת לשנה להפיגש עם סוכן הביטוח שלכם.
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם