מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - מתכננים לטוס לחו"ל ? 5 נקודות שחשוב לזכור

מתכננים לטוס לחו"ל ? 5 נקודות שכדאי לזכור

1. הקדימו להצטרף לביטוח הנסיעות. נכון להיום ניתן להצטרף החל מ- 180 יום לפני הנסיעה. הצטרפות מוקדמת לביטוח תבטיח לכם כי אם חלילה יקרה אירוע רפואי שיגרום לביטול הנסיעה, חברת הביטוח תפצה אתכם על הפסדים כספיים.
2. הקורונה עדיין כאן, ורוב מדינות העולם עדיין דורשות בידוד. לכן אנו ממליצים להוסיף בכל ביטוח נסיעות את הרחבת מגן קורונה.
 
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter
3. ספורט אתגרי - חשוב להוסיף הרחבת ספורט אתגרי לביטוח הנסיעות, על מנת שבמקרה אירוע רפואי חברת הביטוח תממן את הטיפול. מהו ספורט אתגרי ? האם מגלשות ההרים באירופה נחשבות ספורט אתגרי ? יום כייף בפארק חבלים נחשב מסוכן ? לכל חברת ביטוח יש רשימה מוגדרת של פעילויות אשר נחשבות ספורט אתגרי. בעת ההצטרפות לביטוח חשוב לעבור על הרשימה ולבדוק האם הפעילות אותה תיכננתם בחו"ל, נחשבת ספורט אתגרי.

4. האם עדיין משלמים בחו"ל ומציגים קבלות כשחוזרים ? לא. כל חברות הביטוח התקדמו לשירותים דיגיטליים, הכוללים אפליקציה או כרטיס נטען, וברוב המקרים אין יותר צורך להוציא כסף בחו"ל. הכל דיגיטלי.

5. חשוב לזכור - הביטוח הוא אישי. הוא מטפל רק במקרים אישיים שלכם או של משפחתכם. בתקופה האחרונה אנו נתקלים במקרים רבים שיכולים להשפיע על ביטול הטיול - מגיפות, מלחמות, שביתות טייסים, החלטות של מדינות שונות על סגר ועוד. כל אלו אינם כלולים בביטוח הנסיעות, ולכן חשוב לרכוש כרטיסי טיסה, מלונות ויתר מוצרי תיירות, בתנאי ביטול גמישים ככל שניתן.