מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - רעידה אדמה והבית שלך

רעידת אדמה והבית שלך

לאחרונה ביטוחי הדירה שבו למרכז תשומת הלב הציבורית, בהמשך לאירועי חורף והצפות, קריסת הבניין בחולון, ורעידות האדמה שהרגשנו בימים האחרונים בישראל.
סעיף רעידת אדמה בפוליסה הוא תוספת לרובד הבסיס, והוא ניתן להוספה או הסרה לפי החלטתכם. בביטוחי מבנה במסגרת המשכנתה הבנק מחייב את סעיף רעידת האדמה, וגם אנחנו ממליצים בחום להיות מכוסים מפני רעידת אדמה, שכן הנזק הכספי במקרה כזה יכול להיות גבוה, עד כדי החלטת שמאי שהדירה אסורה למגורים. הפיצוי בגין רעידת האדמה יתנן גם עבור נזק למבנה, וגם עבור נזק לתכולה, במידה ונרכשו ההרחבות המתאימות.
זה המקום להזכיר שאם עשיתם ביטוח בבנק במסגרת נטילת המשכנתא, אתם נמצאים בביטוח שלא מכסה אתכם בצד שלישי, והוא יקר בכ- 40% מהמקובל בשוק. פנו אלינו כדי לטפל בנושא.

מספר תביעות נוספות שטיפלנו לאחרונה עסקו בנזקי רטיבות, והן רבות באופן טבעי בחודשי החורף. באילו סוגי רטיבות אנו עלולים להיתקל בדירה :
  • נזקי צנרת – אחד מצינורות הדירה שלנו התפוצץ ולכן גרם לנזילה ולרטיבות
  • נזק מהשכנים – במקרה וצנרת השכנים או הצנרת המרכזית של הבניין גרמה לרטיבות אצלנו, האחריות על התיקון היא של חברת הביטוח של השכנים או ועד הבית.
  • שיטפון או הצפה ממקור מים חיצוני.
זה המקום להכיר את אחד החריגים המרכזיים בתחום נזקי המים – חדירת מי גשם לקירות או תקרות או ספיגתם בהם. מקרה זה הוא תוצאה של בלאי טבעי או תחזוקה לקויה, ואינו מוגדר אירוע תאונתי ולכן לא מכוסה בביטוח. הקפידו לוודא כי דירתכם מוגנה ומתוחזקת כראוי מפני נזקים אלו.
 
צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

רוצים לבדוק אם ביטוח הדירה שלכם כולל רעידת אדמה ?

עשיתם ביטוח משכנתה בבנק והגיע הזמן לתקן ?

לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
וכבר ממחר תוכלו להנות מביטוחי הדירה הטובים ביותר בישראל
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous