מישורים - ביטוח, פנסיה ופיננסים - למה חשוב ביטוח בריאות פרטי ?
דף הבית >> בריאות וסיעוד >> למה חשוב ביטוח בריאות פרטי ?

מעוניינים לשמור על יקיריכם ולהצטרף לביטוח בריאות
באמצעות חברה אובייקטיבית שתבחר עבורכם את הטוב ביותר ?
לחץ ליצירת קשר או חייג: 08-8528200
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
טיפ חשוב !
באיזה גיל כדאי להצטרף לביטוח בריאות ?
בעת הצטרפות לביטוח בריאות, יש למלא הצהרת בריאות, ובה נפרט את מצבנו הבריאותי המלא, כולל ניתוחים מהעבר, תרופות וכד'. לכן מומלץ מאוד להצטרף לביטוח הבריאות בגיל צעיר ככל שניתן, שכן בדרך כלל הצהרת הבריאות תקינה. ככל שאנו צוברים מחלות, בדיקות ואירועים רפואיים עם השנים – הקבלה לביטוח בריאות הופכת למשימה מורכבת יותר ולעיתים יקרה יותר.
גרף מעניין – בכל שנה מצטרפים עוד עשרות אלפי אנשים לביטוח בריאות פרטי.
גרף סך דמי הביטוח ברוטו בביטוח בריאות 2003-2016
אם נשווה את מדינת ישראל למדינות מקבילות החברות ב- OECD, נגלה כי ההוצאה הציבורית לבריאות מסך כל התל"ג היא בין הנמוכות מכל חברות ה- OECD ועומדת על 4.5% אחוז בלבד ! הנתון הולך וקטן עם השנים, ולשם השוואה לפני 15 שנה ההוצאה הציבורית לבריאות הייתה 5.2%.
 
 
אז מה אנחנו יכולים להבין מהנתונים הנ"ל, בכל מה שקשור לבריאות משפחתנו ?
כנראה שנזדקק לביטוח בריאות פרטי לאורך הדרך. אנו ממליצים לקרוא את עמודי ביטוח הבריאות הנוספים (ניתוחים, ביטוח סיעודי, מחלות קשות ועוד) כדי לקבל מידע נוסף על הפתרונות הנכונים עבורכם. בכל שנה מצטרפים עשרות אלפי מבוטחים חדשים לביטוחי הבריאות בישראל. צרו קשר עוד היום, וכבר ממחר אתם והמשפחה תוכלו ליהנות משקט נפשי.
 
לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי משנת 1995, כולנו שייכים לקופת חולים, אשר בדרך כלל נמצאת קרוב למקום מגורנו. שיוך זה גם בדרך כלל מתאים גם לבית החולים הציבורי הקרוב לעיר מגורנו. למה אנו זכאים מקופת
החולים? באופן כללי לסל בריאות יחסית סביר שיכול לתת מענה סביר, אולם לא תמיד, לצרכים הבסיסיים היום-יומיים שלנו במסגרת הקהילה בה אנו חיים. נוכל לקבל טיפול למחלות שכיחות, ליווי בהליכים מקובלים כגון הריון ולידה, בדיקות רגילות וכד'.

אולם האם זה מספיק ?
האם נוכל לסמוך על הרפואה הציבורית במידה ואירוע בריאותי משמעותי ידפוק על דלתנו ? התשובה היא לא.
נמחיש את הבעיה של מערכת הבריאות הציבורית במדינת ישראל בעזרת מספר מספרים :
לפי דו"ח קופות החולים שפירסם משרד הבריאות בסוף שנת 2016, הגיע הגרעון ל- 1.07 מיליארד ₪ !! פי 3 משנת 2014. כלומר בשנים אלו אנו עדים לגרעון הענק שמוביל לקריסה כלכלית של קופות החולים. המשמעות הישירה עבורכם ועבור יקיריכם – קופות החולים ובתי החולים אינן יכולות לספק לכם שירותי בריאות הולמים וזמינים, עקב מחסור קשה בתקציב. ואת התמונות של חדרי המיון המלאים לצד מיטות במסדרון במחלקות האשפוז השונות, אנו רואים חדשות לבקרים בעיתונות.
 
הנהלת משרד הבריאות הצהירה בדו"ח מחודש מרץ 2017 כי "התורים הם בלתי סבירים וגורמים להידרדרות במצבם הרפואי של החולים". שר הבריאות ליצמן צוטט בעבר : "אפשר לקבוע בוודאות, כי אף אחת מן קופות החולים איננה מעניקה למבוטחיה את כל השירותים הרפואיים המתקדמים הדרושים לאוכלוסייה".
  
הנה ההבדל בין מי שעשה ביטוח בריאות פרטי, לבין מי שקיווה לטוב, חשב "לי זה לא יקרה", וסמך על המדינה שתעזור לא בעת צרה.

למה חשוב ביטוח בריאות פרטי ?

צור איתנו קשר
bubble11, bubble, comment, chat, talk
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
user, user, profile, avatar, person, talk, member
mobile, mobile, phone, handheld
עדיין תקועים בבנק עם ריבית אפסית